Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mahmut Ferati, Shaqir Cervadiku & Motrat Mustafa - Dil Te Kroni Cuco

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dil Te Kroni Cuco".
3. Video është e këngës "Dil Te Kroni Cuco", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati, Shaqir Cervadiku & Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mahmut Ferati, Shaqir Cervadiku & Motrat Mustafa - Dil Te Kroni Cuco  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Shaqir Cërvadiku

Më Shumë Nga

Motrat Mustafa

17/01/2018

2018-01-17T14:55:21+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dil Te Kroni Cuco" kënduar nga Mahmut Ferati, Shaqir Cervadiku & Motrat Mustafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sinan Vllasaliu - Dil Te Kroni Cuco

Dil te kroni couco
Moj Hyrije x2

Me t'i pa moj couco
Sejt e zi e x2

Kur po vij bre djalo
S'po m'len nana x2

Do te vij bre djalo
Sa del hana x2

Dil te kroni couco
Mer shamej e x2

Me t'i pa moj couco
Sejt e zi e x2

...

Nuk me duet djalo
Mu shameja x2

Se m'shemtoet djalo
Bukuria x2

Greta Koçi - Dil Te Kroni Cuco

Dil te kroni couco
moj hynije
Dil te kroni couco
moj hynije

Me ti pa moj couco
saj te zije
Me ti pa moj couco
saj te zije

Sun po vi bre djalo
spom len nana
Sun po vi bre djalo
spom len nana

E do te vi bre djalo
sa tdel hana
E do te vi bre djalo
sa tdel hana

Dil te dera couco
moj hynije
E dil te dera couco
moj hynije

E me ta dhan moj couco
ket shamije
E me ta dhan moj couco
ket shamije

Nuk me duhet djalo
mu shamija
E nuk me duhet djalo
mu shamija

E se mshemtohet djalo
bukurija
E se mshemtohet djalo
bukurija

Hajde merrem djalo
jam merzite
E hajde merrem djalo
jam merzite

Nga dashnija madhe
smuj me prite
E nga dashnija madhe
smuj me prite
Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet