Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mahmuti, Blerona, Vjollca & Taulanti - Ah Dashnia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Dashnia".
3. Video është e këngës "Ah Dashnia", por nuk këndohet nga Mahmuti, Blerona, Vjollca & Taulanti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mahmuti, Blerona, Vjollca & Taulanti - Ah Dashnia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

15/11/2020

2020-11-15T13:03:29+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ah Dashnia" kënduar nga Mahmuti, Blerona, Vjollca & Taulanti.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ah Dashnia".
Videoklipi nga Mahmuti, Blerona, Vjollca & Taulanti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë