Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maksi - Per Vete Lufto Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


1 Sen Pom Munin
1 Sen Pom PenGon
Du Me Shpre Inatin
Du Me Shpre n'MiGrofon
Kur Po Shoh Rinin
Qysh PaLidhJe Po VeproJn
Kur Po Shoh Qysh Me Men
Kejt Boten e SundoJn
A Thu a OshT Qashtu
A Kejt Jeta Ish Rren
Ket Sen Nuk Pe Kuptoj
Spom Ze Veni Ven
Mundohu Badihava se
Q'do Sen Osht e Kot
Kejt Senet e Kqia
Mi Perbi Me 1'GoT
Se Kum Sha Kerkon
BiLe as Spo Du Mu Sha
Midis Seneve Te Mia
Qa Po Du Me Thon
Ma Von e KupTon
1'e Keqe Mun Met Ra
Se Trnuni S'Ta Lexon
Ky Sen T'inspiron
Qu Mos Rri Diqka
Tasht Puno
Per Vete Lufto
Hapi Syt Mir
E Kqyr e Perparo
Un S'Po Thom Me Luftu
Me Shpat Jo as me AllTi
Die qe e KeqJa Ne Trup Ty T'ka hi
Siguroje Ardhmerin
Deri sa te mundesh ti
Q'do sen qe fillon
Die se Ka Kuptim
Mos i Le T'JerT
Met ShkeL Po Kshyr E Perparo
Deri Sa e Ki Forcen Pervete LufTo ..


Ky tekst u dërgua nga FanoL UkaMaksi
Publikimi: 16/06/2010


Maksi - Per Vete Lufto
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Vete Lufto".
3. Video është e këngës "Per Vete Lufto", por nuk këndohet nga Maksi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maksi:


Komente 0