Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malesori - Fjale E Vetem Fjale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Flasin keq tek ti per mua,
mua me flasin keq per ty,
xhelozojne se shum te dua,
nuk na shohin bashke me sy.
Po keto fjale qe po i shpikin,
jane te kota,nuk kane vlere,
zjarrin ton nuk do ta fikin,
do te duhemi ne perhere.

ref:Fjale fjale vetem fjale,
dynjaja per ne flasin,
ne vazhdojme te dashurojme,
e anmiqet le t'pelcasin.

Lumturine nuk e durojne,
ata te lige qe shpikin fjale,
po ata qe dashurojne,
nuk kane frige asgje s'i ndal.
Se fjalet kot ngjiten e hiqen,
ne vazhdojme lumturine,
sikur nje peme cdo dite po piqet,
kjo e jona dashuri.


Ky tekst u dërgua nga DodaMalësori
Publikimi: 01/12/2004


Malesori - Fjale E Vetem Fjale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjale E Vetem Fjale".
3. Video është e këngës "Fjale E Vetem Fjale", por nuk këndohet nga Malesori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Malësori:


Komente 0