Më mbaj mend (për 1 muaj)


Malesori - Te Kojshia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kojshia".
3. Video është e këngës "Te Kojshia", por nuk këndohet nga Malesori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Malesori - Te Kojshia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Zambaku I Bardhe"

Komente

Asnjë Koment

15/01/2014

2014-01-15T15:38:35+00:00Jeta ka shum kombinime
ke me mujt dhe mos me u pa
le dhe shpin mahalen time
sa mir u ba . Me pelqeve ti prej moti ty te pata simpati lutjet mi degoj zoti mu bane kojshi .

Ref . *1
Moj e mira Ma e mira
Mos shko nuse larg shtepis
Moj e mira Ma e mira
Merre djalin e kojshis
Moj e mira Ma e mira
Nga shtepija muri na ndan
Moj e mira Ma e mira
Te kojshija e gjen sevdan .

Per filim nje pershendetje
e mavon nja dy tri laffe
zemren do ta boj per vete
mem thir n'caffe
Mos e lyp ti burin zemer
mos e lyp larga shtepia
kaperceje murin hajde te kojshija .

Ref . *2
Moj e mira Ma e mira
Mos shko nuse larg shtepis
Moj e mira Ma e mira
Merre djalin e kojshis
Moj e mira Ma e mira
Nga shtepija muri na ndan
Moj e mira Ma e mira
Te kojshija e gjen sevdan .


Ky tekst u dërgua nga Elvana Qaili
Më Shumë Këngë Nga Malësori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet