Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malesori - Dil Moj Vash Here Ne Qarshi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

hey hey dil moj vashe niher n qarshi
dil n qarshi oj bukuri
oh oh o mor djale o djale i ri
a je ken naiher n qarshi
a ke pa gajtan me sy
une gajtanin e kom pa
vet'llat tuja ka per ngja
zgjata doren me perla

gajtanlija nuk me la e ne hall o kom ra (2x)

hey hey dil moj vashe niher n qarshi
dil n qarshi oj syno i zi
oh oh o mor djal o djal i ri
a je kan naiher n qarshi
a ke pa filxhan me sy
une filxhanin e kom pa
synit tan o i ka perngja
zgjata doren me perla

filxhanija nuk me la dhe ne hall o kom ra (2x)
Hey hey, Dil moj vashe niher n carshi
Dil n carshi moj bukuri
O more djal more djal I ri
A je ken naiher n carshi a ke pare molla me Sy
Une mollet I kam pa, me faqet e tua me kane perngja, zgjata doren me t' pperla
Mollaxhia nuk me la e zuna me kja


Ky tekst u dërgua nga eranda


Nuk kemi video për këtë këngë.


Malësori
Publikimi: 01/04/2012


Malesori - Dil Moj Vash Here Ne Qarshi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dil Moj Vash Here Ne Qarshi".
3. Video është e këngës "Dil Moj Vash Here Ne Qarshi", por nuk këndohet nga Malesori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Malësori:


Komente 1