Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malesori - Kenge Per Bashkim Suken  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Zambaku I Bardhe"

Komente

Asnjë Koment

15/07/2013

2013-07-15T10:21:26+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Per Bashkim Suken" kënduar nga Malesori.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Malesori i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Malësori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet