Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Malvina Likaj
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Këndon kryesisht: pop

Malvina Likaj është këngëtare. Në background-in e saj muzikor, Malvina Likaj ka të shënuar pjesëmarrjen në edicionin e 6-të të “The Voice of Albania”, nën drejtimin e skuadrës së Rona Nishliut. Aktualisht Malvina vazhdon studimet në Universitetin e Arteve, në vitin e 3-të Bachelor; ka performuar në një sërë koncertesh dhe festivalesh dhe ëndrra e saj është një duet me këngëtaren Aurela Gaçe. Malvina Likaj u prezantua për herë të parë në Kënga Magjike 2019 me këngën “Mos më kërko”.

Në vitin 2017, Malvina Likaj merr pjesë në The Voice of Albania 6.

Më datë 12 Gusht 2018, Malvina Likaj publikon videoklipin "Yazık Diyemem Ki".

Më datë 28 Dhjetor 2018, Malvina Likaj publikon videoklipin "Era".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet