A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Mandi, Murat Nazifi & Ilir Tironsi - Klikime Me Miliona


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

23/12/2018

2018-12-23T00:23:34

Më Shumë Nga

Murat Nazifi

Më Shumë Nga

Ilir Tironsi

Muzika:

Emrah Xhixho

Muzika:

Festim Gici

Teksti:

Olsi CelmetaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Klikime Me Miliona" kënduar nga Mandi, Murat Nazifi & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mandi, Murat Nazifi & Ilir Tironsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019