Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mandi & Ilir Tironsi - Tatuazhi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tatuazhi".
3. Video është e këngës "Tatuazhi", por nuk këndohet nga Mandi & Ilir Tironsi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mandi & Ilir Tironsi - Tatuazhi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Festim Gici

Teksti:

Olsi Celmeta

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Ilir Tironsi

12/03/2019

2019-03-12T20:37:52+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tatuazhi" kënduar nga Mandi & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mandi & Ilir Tironsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Genta Sela. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

E kam ender ne sirtar,
nje figure ta bej tatu,
une me ty jam shume krenar
syt e tua shum i du

Nena ime syte e tu,
skan nevoje per makijazh,
do ti marr un syte e tu
e ti bej une tatuazh.

Zemren nuk ja jap askujt,
se aty jane syte e tu,
do bertas ti them gjithkujt,
nene ty sa shume te du.Më Shumë Këngë Nga Mandi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet