Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandi - Ti Mos Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Shum te dua ty
Pse me ben kete
Dhe ti u largove
Per mus smendove 2 her

Mos mos
Pse po shkon
Pse po shkon
Dashuria ime ti
Pa ty smuj te rri 2 her

Ti mos shko
Te lutem mos m’harro 2 her

Ti mos shko
Pa ty smundem te jetoj

Ti mos shko
Te lutem mos m’harro 2 her

Ti mos shko
Tek une qendro


Ky tekst u dërgua nga Mensur Sadriu


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mandi
Renditja: Top 200
Publikimi: 21/05/2020


Mandi - Ti Mos Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Mos Shko".
3. Video është e këngës "Ti Mos Shko", por nuk këndohet nga Mandi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mandi:


Komente 0