Më mbaj mend (për 1 muaj)

Manjola Mace - Bar Sahati Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Keshtu e ka dashnia
vjen kur e do fati
nje djale zemren ma vodhi
mu ke bar sahati
mos u ngut o more cuno
neser kaloj prape
o se asnjonit pervec teje
zemren nuk ja jap

mu ke bar sahati
ne mes te tirones
ti mar leje babes
ti mar leje nones
vesh kpucet me taka
si qiri prej ajrit
mu ke bar sahati
po me pret beqari

naten sme ze gjumi
me ka zon taksirati
me nje vend po me rrika mendja
mu ke bar sahati
mos u ngut o more cuno
neser kaloj prap
o se asnjonit pervec teje
zemren nuk ja jap

mu ke bar sahati
ne mes te tirones
ti mar leje babes
ti mar leje nones
vesh kpucet me taka
si qiri prej ajrit
mu ke bar sahati
po me pret beqari


Ky tekst u dërgua nga Asri

Manjola Mace - Bar Sahati
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bar Sahati".
3. Video është e këngës "Bar Sahati", por nuk këndohet nga Manjola Mace.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Manjola Mace:


Komente 2