A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Manjola Nallbani

Tags: Manjola Nallbani

Vendlindja: Tiranë      Mosha: 51 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Luani  
Manjola Nallbani është një këngëtare e njohur, që këndon muzikë pop. Manjola Nallbani eshte nje kengetare e cila nuk e ka te veçuar zhanrin muzikor, pasi ajo kendon kenge popullore, folklorike, muzike te lehte etj.Perveç muzikes, ajo mirret edhe me profesionin e saj shume te dashur, siç eshte mesimdhenia ne Akademine e Arteve ne Tirane. Ka shume pervoje ne muzike dhe me te gjithe ato prezantime te suksesshme, ka arritur qe te jete e dashur per publikun. Eshte e martuar dhe ka 2 vajza. Si natyre eshte e sinqerte, e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Manjola Nallbani ka këto profile/rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  69

Tingujt E Shpirtit Tim (2015)

Art (2004)

Me Shihni çilter Si Ju Shoh


» Dërgo Një Këngë »


Shpirtin Ke Tek Mua
Zemer Tirone
Unë Do Të Dua
Ti, Linde Per Mua

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017