Më mbaj mend (për 1 muaj)

Manjola Nallbani - Ti Vetem Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  23

Prekja e pamundur
Ndjenja e perhumbur
Vjen si shi I rrembyer neper nate
E behet pike lot
Sa nje pike lot

Puthja e penduar
Fryma e munguar
Vjen si shi I embel neper nate
E behet pike mjalte
Si nje pike mjalte

Dua te vij neser
Dua te vij neser
E pastaj ti thua jo
Ti dhe asnje tjeter
Ti dhe asnje tjeter
Ti dhe vetem ti

Ref
Eja Eja jeta ime
Eja Merre boten time
Eja behu mjalte e shi
Eja Eja ti
Eja Eja ti

Eja Eja neper ere
Eja Eja dhe njehere
Eja behu mjalte e shi
Eja Eja ti


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2004
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Pandi Laço
Orkestrimi: Adrian Hila


Më Shumë Këngë Nga Manjola Nallbani:


Komente 0


Manjola Nallbani - Ti Vetem Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Vetem Ti".
3. Video është e këngës "Ti Vetem Ti", por nuk këndohet nga Manjola Nallbani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.