Më mbaj mend (për 1 muaj)

Manjola Nallbani - Vetëm Unë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  35

Mos i fshi ti lotet
mos jeto tek une.
Ne erresire pa mbarim - qaj dhe une.
Me fiket zeri- tek emri yt.
Jeton pa mua - ti
Me fiket zeri- nje jete pa gjume.
Dhe mbeta vetem une.

Se genjen me veten- ste genjej as ty
Ne erresire pa mbarim - qajme te dy.
Me fiket zeri- tek emri yt
Jeton pa mua- ti
Me fiket zeri- nje jete pa gjume
Dhe mbeta vetem une


Ky tekst u dërgua nga  Annonim

Manjola Nallbani - Vetëm Unë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetëm Unë".
3. Video është e këngës "Vetëm Unë", por nuk këndohet nga Manjola Nallbani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Manjola Nallbani:


Komente 0