Më mbaj mend (për 1 muaj)

Manjola Nallbani - Të Jem Për Ty Number 1 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

I want to feel your touch
like I never did before
to be your only dream in the night.
I want to be your Number one.

(Unë dua të ndjej prekjen tënde
siç nuk e kam ndjerë kurrë më parë,
të jem natën ëndrra jote e vetme.
Dua të jem për ty Numri një.)

Një varkë lëkundet
nga dallgët që vijnë
me pika loti mbushet
e lënë në harrim.

Grimca rëre ngatërrohen
në flokët e mi
trupin tim të zhveshur
vala e puth apo ti?

Le të mbetem për ty
më e bukura e dheut
të më duash çdo ditë
si në çastin e parë
dhe në krahët e tu
le të dehem e çmëndem,
të gëzoj e të qaj.

Unë ndjej prekjen tënde
siç nuk e kam ndjerë
më parë,
të jem për ty
ëndrra e vetme.
To be your only dream
in the night,
to be Number one.






Manjola Nallbani - Të Jem Për Ty Number 1
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Jem Për Ty Number 1".
3. Video është e këngës "Të Jem Për Ty Number 1", por nuk këndohet nga Manjola Nallbani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Manjola Nallbani:


Komente 0