Më mbaj mend (për 1 muaj)

Manjola Nallbani - I Njëjti Qiell Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Neser perseri do dale i njejti diell
neser perseri do ndajm te njejtin qell
Rreth botes , kerkova
Vetem dashuri

Fale dashurine edhe ne dite me shi
Fale dashurine si dikur femi
Dhe nise ti diten
Me pak miresi.

Degjoje zemren tende o njeri
hapet ti shpirtin vetem sonte se te dua
Kaq e thjeshte te japesh dashuri
Vetem, vetem sje ti

Ref
Nese me do me ler te jetoj
e ne gaboj jam njeri
Si nje uragan do vi te shtrengoj
Pa ty se dua lirine

Nese me do , Nese me do
Nese me do jam i njeti gabim

Nese me do Nese me do
Nese me do jam i bukuri fillim


Manjola Nallbani - I Njëjti Qiell
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Njëjti Qiell".
3. Video është e këngës "I Njëjti Qiell", por nuk këndohet nga Manjola Nallbani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Manjola Nallbani:


Komente 0