Maria Aleksi
Maria Aleksi
Maria Aleksi
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi Greqi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Maria Aleksi është këngëtare. Më datë 7 Prill 2018, Maria Aleksi publikon videoklipin "Kohen E Gabuar". Muzika e këngës u punua nga B2N, teksti u shkrua nga Vojsava Alia. Videoklipi u prodhua nga FRAME Pro.Studio.

Më datë 23 Korrik 2018, Maria Aleksi publikon videoklipin "Pa Mu". Muzika, teksti dhe orkestrimi u punuan nga B2N.

Më datë 31 Gusht 2018, Maria Aleksi publikon videoklipin "Ti Dhe Une".

Më datë 4 Dhjetor 2018, Maria Aleksi publikon videoklipin "Vit I Ri".

Më datë 24 Dhjetor 2018, Maria Aleksi publikon videoklipin "Dashuria". Videoklipi u prodhua nga kompania Chill Pro.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0