Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariglen Hazizaj - Nazet E Dashuris Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

KAM DY FJALE MI DEGJO
LERI LERI LOJRAT O
TE VERTETEN TI MA THUAJ
MOS ME BEJ ME SHUM TE VUAJ

HER ME DO HER NUK ME DO
ME KE LODHUR ME KETO
DIJE ME THOJE TE KAM XHAN
KURSE SOT JE BER PISHMEN

ZEMRA IME JE VEC TI
NJE MINUT PA TY NUK RRI
DALE TI MOJ VASHEZ O
PERSE BEN SIKUR SME DO

REFRENI
O PO PO ZEMER O
LERI NAZET NE ME DO
O PO PO VASHEZ O
EJA DHE ME DASHURO
Mariglen Hazizaj
Publikimi: 24/12/2015
Orkestrimi: Genci Malaj


Mariglen Hazizaj - Nazet E Dashuris
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nazet E Dashuris".
3. Video është e këngës "Nazet E Dashuris", por nuk këndohet nga Mariglen Hazizaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariglen Hazizaj:


Komente 2