Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Mariglen Hazizaj - Namusqare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/07/2019

2019-07-08T18:00:09

Muzika & Teksti:

Adrian HilaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Namusqare" kënduar nga Mariglen Hazizaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mariglen Hazizaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mariglen Hazizaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet