Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marigona Imeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  120
BIOGRAFIA: Marigona Imeri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Më datë 5 Mars 2016, Marigona Imeri publikon videoklipin "17 Shkurti". Më datë 24 Gusht 2017, Marigona Imeri publikon videoklipin "Ngjarja". Më datë 14 Janar 2018, Marigona Imeri publikon videoklipin "Reçaku". Më datë 22 Korrik 2019, Marigona Imeri publikon videoklipin "Inati"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lorent Qerimi

Iranda Hajdini

Dea Qerimi

Edisa

Elona Sadiku

Bleona Hasani

Anna Gjebrea

Anisa Shabani

Fjolla Loku

Alma Koleci

Tags: Marigona Imeri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet