A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Marigona Vitia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Marigona Vitia është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 2 Maj 2010, Marigona Vitia publikon videoklipin "A Dalim"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eli Qorri

Almenda

Angel (Alma)

Pashke

Arjanita Shala

Neshi Cakolli

Katrin

Anela

Eliza Markiq

Sarentina Cako


Tags: Marigona Vitia

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019