Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marigona - Trepqa Kampion Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

ejani te gjith me ne
te kendojme nje keng te re
TREPQES ton ne tja kushtojme
se me zemer ne e dojme

ejani te gjith me ne
te kendojm nje keng te re
TREPQES ton tja kushtojme
se me zemer ne e dojme

ref.x2

sot flamuri po valon
TREPQA jon sot po fiton
dhe ne bor edhe ne shi
gjith TORVCIDA jemi me ty

TREPQA TREPQA TREPQA TREPQA

MITROVIC n zemer te kam
imja je i yti jam
ne qdo an ne qe jehojme
TREPQA jon osht KAMPION

ref.x2

sot flamuri po valon
TREPQA jon sot po fiton
neper bor dhe ne shi
gjith TORCIDA jemi me ty

LA LA LA LA LA

TREPQA TREPQA TREPQA TREPQA

ref.x2

sot flamurri po valon
TREPQA jon sot po fiton
neper bor dhe ne shi
gjith TORCIDA jemi me ty

LA LA LA LA

TREPQA TREPQA TREPQA TREPQA.


Ky tekst u dërgua nga Vesssaaa.h


Nuk kemi video për këtë këngë.


Marigona
Publikimi: 04/03/2009


Marigona - Trepqa Kampion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trepqa Kampion".
3. Video është e këngës "Trepqa Kampion", por nuk këndohet nga Marigona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marigona:


Komente 0