Më mbaj mend (për 1 muaj)


Marin Jancu - I Lenduar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Lenduar".
3. Video është e këngës "I Lenduar", por nuk këndohet nga Marin Jancu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Marin Jancu - I Lenduar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1

Komente

Asnjë Koment

24/05/2004

2004-05-23T23:00:00+01:00Ne jemi vetem bashke
nje lume shikimesh ndame
dhe njeri tjetrin e kishim prane
smund ta besoj tani
ku eshte kjo histori
asgje nuk jam, une me per ty

Jo kurre ti sdo gjesh nje si une per 1000 vjet
e humbur ti lundron ne kete dete qe quhet jete

I zhduke enderrat e mia
nuk ka te beje dashuria
qe sjetoj me hapat e saj
te gjitha fjalet qe thoje
gjithcka qe me tregoje
vetem lot qe dielli i than

Ne me nuk jemi bashke
distanca ne na ndane
dhe njeri tjetrin se kemi prane
une mund ta shoh tani
se si kjo histori
u mbyll kaq shpejt, per ne te dy

Jo kurre ti sdo gjesh nje si une per 1000 vjet
e humbur ti lundron ne kete dete qe quhet jete

I zhduke enderrat e mia
nuk ka te beje dashuria
qe sjetoj me hapat e saj
te gjitha fjalet qe thoje
gjithcka qe me tregoje
vetem lot qe dielli i than

Ti kerkon edhe nuk gjen
brenda teje dicka bren
ti vazhdon lundron ne kete det

Jo kurre ti sdo gjesh nje si une per 1000 vjet
e humbur ti lundron ne kete dete qe quhet jete

(2x)
I zhduke enderrat e mia (enderrat e mia)
nuk ka te beje dashuria (jo dashuria)
qe sjetoj me hapat e saj (qe sjetoj me hapat e saj)
te gjitha fjalet qe thoje (te gjitha fjalet)
gjithcka qe me tregoje (qe ti me thoje)
vetem lot qe dielli i than (vetem lot qe dielli i than)


Më Shumë Këngë Nga Marin Jancu:


Komente mbi këtë këngë