A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Mani Persekutimi

Ti më shtrydh
dhe mua më duket se ti
më shtrydh.

Ti ma shpie djalin
në luftë
dhe mua më duket se ti
ma shpie djalin
në luftë.

Ti m’i merr ditët
dhe mua më duket se ti
m’i merr
ditët.

- poem written by Marin Sorescu


Not Yet Rated
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019