Më mbaj mend (për 1 muaj)


Marina & Fabi - Shpetoni Dashurine

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpetoni Dashurine".
3. Video është e këngës "Shpetoni Dashurine", por nuk këndohet nga Marina & Fabi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Marina & Fabi - Shpetoni Dashurine  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Fabi

28/10/2009

2009-10-28T20:02:47+00:00(Marina)
a do ndjej ashtu siç te ndjeva ty,a do mbetesh ti per mua imazh neper sy, a me mendon ashtu si te mendoj ty,nuk e dija a te kujtohem ashtu si m'kujtohesh ti,ndalu pak hapi syte dhe me shiko jam ajo qe te dua ,tjetra ty ste meriton beibi, se kjo nate tani po me hedhte gjiate se ky çast jo nuk ndalohet pse ky fakt jo nuk pranohet.

ref.
te lutem trego me don a s'me don te lutem shpetoje ti dashurin ton(4x)

(Fabi)
jepi zemer jepi vetem nje mundesi jepi shpirtit binjake vetem nje shance qe te gjiej qetesi, une per ty jam gati gjithçka te bej, vetem te jap nje buzeqeshje zemres qe plagos ne jete ton,shkputim kengen

(Marina)
qeteson stuhi

(Fabi)
zhdukmi ti per para meje,jo mos me le merzi,reflektor dashurin tone ti shpeto sepse neser do jete von dhe sa gjie qe na ndhimojn.hej

ref.
te lutem trego me don a s'me don te lutem shpetoje ti dashurin ton(4x)

dashurin tonnn....


Ky tekst u dërgua nga Egzon Kaloshi
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet