Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Mariola Kacani - Syri Moj Manushe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente

Asnjë Koment

19/07/2013

2013-07-19T08:26:45+00:00

Këngë e albumit:

"Ca Ne Vlore Ca Ne Tirane"
e laj laj lara laj laj laj laj
lara lara lara lara laj laj laj

opo kur kendojne mo zogat o
bilbil xhano xhan te keqen o
larte moj ne o moj bashovato
moj thellez thellez e malit o

e syrin moj manu manushe
e syrin o
syrin e thellezes
me ze te bilbilit o
2 here

nene ciu gezohet o
bilbil xhan o xhan te keqen o
dhe babai uron e to
moj thellez e malit o

cifti moj te na trashegohet o
bilbil xhano xhan te keqen o
te shkoj jete o te lumtur o
moj thelle thellez e malit o

refreni

e syrin moj manu manushe
e syrin o
syrin e thellezes
me ze te bilbilit o
2 here

laj laj laj lara lara lara...


Më Shumë Këngë Nga Mariola Kaçani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet