Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariola Kaçani - Mysafire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7

REF. 2×:
Mirsevjen Moj my-Moj Mysafire
Ç'ma Gezove Ne Zemer Time
Hajde se me ka marr malli
S'ka moj-S'kalohet Vetem Behari

Nje Dite Nga Mali Dola
Takova Çobanërine
Syte rreth e rreth i Hodha
Ti... Trendeline 2×

REF. 2×:
Mirsevjen Moj my-Moj Mysafire
Ç'ma Gezove Ne Zemer Time
Hajde se me ka marr malli
S'ka moj-S'kalohet Vetem Behari

Nje Dy Tufa Manushaqet
Te Me Lidhje Bishte Faqet
Nje Dy Tufa Trendelina
Mali Eshte Bishte Shaminë 2×

REF. 2×:
Mirsevjen Moj my-Moj Mysafire
Ç'ma Gezove Ne Zemer Time
Hajde se me ka marr malli
S'ka moj-S'kalohet Vetem Behari


Ky tekst u dërgua nga Kemiljari

Mariola Kaçani - Mysafire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mysafire".
3. Video është e këngës "Mysafire", por nuk këndohet nga Mariola Kaçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariola Kaçani:


Komente 0