Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariola Kaçani - Jam Vlonjate Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  47VLORE MOOOOJ
vlore me dete vlore me male me ullinj e portokalle
vlore e kengeve te bilbilit manushaqe dhe te prillit 2x

ref
jam vlonjate e kam per nder
vlonjate dem baba dem
jam vlonjate me bese te burrit
betohem para flamurit 2x

Vlore moj c'ta kane sevdane
degjuar zerine t'a kane
vlora ime vlora labe
vlore e krenarise se madhe
VLORE MOOOOJ

ref
jam vlonjate e kam per nder
vlonjate dem baba dem
jam vlonjate me bese te burrit
betohem para flamurit

Vlore me halle, vlore me dete
vlora moj syri qe s'fjete
ne shoqe e para mbete
sdegjoj ne 7 vilajete

VLORE MOOOOJ
ref
jam vlonjate e kam per nder
vlonjate dem baba dem
jam vlonjate me bese te burrit
betohem para flamurit

Vlora ime te ndrin nuri
sa lezet te ka flamuri
vlore moj o vlore zonja
hapur krahet si shqiponja 2x

ref
VLORE MOOOOJ
jam vlonjate e kam per nder vlonjate den baba den jam vlonjate me bese te burrit betohem para flamurit 2x


Ky tekst u dërgua nga Kejda

Mariola Kaçani - Jam Vlonjate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Vlonjate".
3. Video është e këngës "Jam Vlonjate", por nuk këndohet nga Mariola Kaçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

29

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mariola Kaçani:


Komente 0