Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ju Kujtohet Mariza Ikonomi?, Ja Sa Ka Ndryshuar Ajo...!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
[16-10-2015]
Me siguri që e mbani mend dhe u kujtohet këngëtarja e këngës së famshme “Piano e vjetër”, Mariza Ikonomi. Ajo ka një kohë të gjatë që nuk është më aktive në skenën muzikore me projekte të reja.

Por vetëm para pak kohë kishte sjellë audio këngën e saj “Piano e vjetër”. Që nga koha e parë e paraqitjes së saj në skenë e deri më sot, këngëtarja kë ndryshuar kogja shumë pamjen e saj. së paku kështu shihet nga fotot e publikuara nga Mariza në llogarinë e saj në Instagram.

Ndërsa sa i përket muzikës nuk e dimë nëse ajo do të rikthehet me ndonjë projekt të ri apo jo. (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet