Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariza Ikonomi - Tregome Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Nata me afrohesh mir zgjon e ngjallen nenen shoh duart po me dridhen zemren me se ndjej me mungojn me mungojn keta sy ecim dhe i shkelim ja ku jam edhe mir pakthimi vetem kur po shkoj

Tregoo trego trego tregoo
jee jee jee
Se me rrin ne sy varferi ne duar lote vrar shpirti im po qan ndaj po te therras

tregoo tregoo trego trego
je je je tregoo
Cdo dit qe vjen me shpjt me kerko ndryshim ne keta sy dhe shpresoj dhe shpresoj dhe shpresoooojj

Erresira e tone nuk me le te enderroj nuk di ka te heth nuk di ka te shkoj sy qe me shohin sy qe te lendojn dhe buze qe therrasin KALEDOR

tregoo trego tregooooooooooooooooooooo


Ky tekst u dërgua nga Bina

Mariza Ikonomi - Tregome
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tregome".
3. Video është e këngës "Tregome", por nuk këndohet nga Mariza Ikonomi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:


Komente 0