Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariza Ikonomi - Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pa Ty" kënduar nga Mariza Ikonomi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Petrit Vullkani - Pa Ty

I dhe jet ksaj dashnie
mbone me hije
ishe endrra e preferuar
ah njeriu i caktuar
as alkoli nuk ben efekt
se shenja ime ska me jet


Ca fitove qe mlendove
thiken mbas shpine qellove tii
njeriu qe te do akoma
ka ren ne koma
as alkooli nuk ben efekt
se shenja ime ska me jet

Se e shoh veten ne pasqyr
me shfaqesh ti
si tjetoj pa ty
cdo gje pa ty o mjegull
e vdekur
nuk jetoj pa ty

Daim Lala - Pa Ty

S'po muj pa ty dashni
Ku ke mbet se di
Nuk kom jet pa t pa ty
Zonin pa ta ni /2x

Sa t mar fryme
Ty do te pres
Do te lutem per ty
Mberemje e mengjes

Kjo merzi ky trishtim
Ne shpiritin tim
Dhe kerkon nga ti nje perqafim/2x

Spo muj pa ty dashni
Ku ke mbet se di
Nuk kom jet pa t pa ty
Zonin pa ta ni /2x

Nje si ti i bjen pishmon
Gjithmone per ty une ktu jom

Kjo merzi ky trishtim
Ne shpiritin tim
Dhe kerkon nga ti nje perqafim/2x

Spo muj pa ty dashni
Ku ke mbet se di
Nuk kom jet pa t pa ty
Zonin pa ta ni /2x

Cricket & Muma - Pa Ty

REF.

Pa ty pa ty
Krejt shpirti mu ka thy
Pa ty pa ty pa ty pa ty

Pa ty pa ty
Keq dhe pa ty pa ty pa ty
Une sonte spo muj
Pa ty pa ty
Ma baby you gone
Ma baby you gone

Baby danca pa ty jam broke
Plag e hapun sikur u kon
The way you dance hala n mene e kom
The way you dance hala n mene e kom

Tani malli djeg si vullkan
E tani malli djeg si vullkan
The way you dance hala n mene e kom
The way you dance hala n mene e kom

E di ama
A e din sa keq mke lon
Po kujt me ja thon
Qe kjo zemer qan

E di ama
A e din sa keq mke lon
Po kujt me ja thon
Qe kjo zemer qan

REF.

Pa ty pa ty
Krejt shpirti mu ka thy
Pa ty pa ty pa ty pa ty

Pa ty pa ty
Keq dhe pa ty pa ty pa ty
Une sonte spo muj
Pa ty pa ty
Ma baby you gone
Ma baby you gone

Fala
Krejt ti fala..
Dashni nuk ka ma
Per ty o fjala

Pishmon su bona
I dhash te tana
Edhe ni dance ani ama
Edhe ni dance ani ama

Tash vetem jam en dhome
Me mungon e qaj me lot
Ky shtrat akull i ftoht
Ky shtrat akull i ftoht

Tash vetem jam en dhome
E cigaren dhez me lot
Nuk e du mo ket bote
Nuk e du mo ket bote

REF.

Pa ty pa ty
Krejt shpirti mu ka thy
Pa ty pa ty pa ty pa ty

Pa ty pa ty
Keq dhe pa ty pa ty pa ty
Une sonte spo muj
Pa ty pa ty
Ma baby you gone
Ma baby you gone

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 01/09/2004
Festivali: Mikrofoni I Artë 2004Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:


Komente 0


Mariza Ikonomi - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Mariza Ikonomi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.