Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariza Ikonomi - Deshire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Do te rrija do te prisja deri vone do te merrja ty me shpesh ne telefon Do te falja do harroja cdo gabim vec te kthehesh
edhe sot po te them fjalen un
smund ti fsheh e pranoje fytyren tende shoh kudo qe shkoj dhe smundem ti me the rrime gjithmon bashke frika ime me pushtoj sa keq me vjen te lash te ikje ate nate pa nje pergjigjje te ndjej ste kam prane
te shoh larg te kam jetoj por zemren time vetem ti e mban

ooooohhhh

Do te prisja do te rrija deri vone
do te merrja ty me shpesh ne telefon Do te falja do harroja cdo gabim vec te kthehesh dhe njehere do shterngoja doren tende me gjith force do te thoja je me i miri ne kete bote do besoja te gjith endrrat qe un kam vec nje cast te te kem prane edhe sot po te them keto fjale me un smund ti fshej e pranoj fytyren tende shoh kudo qe shkoj ti me the rrime gjithmon bashke frika ime me pushtoj sa keq me vjen te lash te ikje ate nate pa nje pergjigjje ooohhh

2x do lexoja librat qe pelqen me shum do kendoja kenget qe i doje ti do udhetonim dhe sdo thoja kurr ndale ti tani eshte von me fal do te kerceja ate nate vetem me ty do te ecja krah per krah per ne shtepi do te lutesha qe ti te me mbaje prane pergjithmone


Ky tekst u dërgua nga Lisena FeroMariza Ikonomi
Publikimi: 23/05/2010
Festivali: Top Fest 7


Mariza Ikonomi - Deshire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deshire".
3. Video është e këngës "Deshire", por nuk këndohet nga Mariza Ikonomi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:


Komente 0