Live Video

Mariza Ikonomi & Merland Kademi - Ti Më Fal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1998

1998-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Merland Kademi

Pjesëmarrëse në

Festivali i 37-të në RTSH



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Më Fal" kënduar nga Mariza Ikonomi & Merland Kademi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mariza Ikonomi & Merland Kademi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Mariza Ikonomi:

Më Shumë...