Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Marjol Rrapaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  50
BIOGRAFIA: Marjol Rrapaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 27 Dhjetor 2011, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Jam Betur Rende". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 2 Prill 2013, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Dallandyshe (Ku Ke Lindur)". Më datë 2 Prill 2013, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "S'ke Sherim Or Djale". Më datë 21 Tetor 2013, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Me Ty Dua Te Vdes". Më datë 22 Shkurt 2014, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Nuse Hidhe ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Perlat Pashaj

Ergys Hyka

Fatos Xhaferi

Behar Spahiu

Redi Penko

Emiljano Dhe Grupi

Altin Ranxha

Ilia Basho

Nimet Sulkaj

Refat Sulejmani


Tags: Marjol Rrapaj, Marjol Rrapi, Mariol Rrapaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet