A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Marjol Rrapaj
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  47

Marjol Rrapaj është këngëtar i njohur. Më datë 27 Dhjetor 2011, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Jam Betur Rende". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master.

Më datë 2 Prill 2013, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Dallandyshe (Ku Ke Lindur)".

Më datë 2 Prill 2013, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "S'ke Sherim Or Djale".

Më datë 21 Tetor 2013, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Me Ty Dua Te Vdes".

Më datë 22 Shkurt 2014, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Nuse Hidhe Vallen".

Më datë 30 Korrik 2014, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Ne Dasem Dua Saze".

Më datë 23 Shtator 2015, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Shqiperi Te Kam Nene".

Më datë 23 Shtator 2015, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Per Ty Kam Mall".

Më datë 23 Shtator 2015, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Dashuroj Ciganen".

Më datë 23 Shtator 2015, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Nuse Apo Mbretereshe".

Më datë 26 Mars 2016, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Nuse Do Te Marr".

Më datë 26 Mars 2016, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Ku Linde Eshte Me Ngrohte".

Më datë 1 Prill 2016, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Nena Ime Shqiperi".

Më datë 27 Maj 2017, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Lindem Nene Edhe Njehere". Muzika e këngës u punua nga vetë Marjol Rrapaj, teksti u shkrua nga vetë Marjol Rrapaj.

Më datë 28 Korrik 2017, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Jam Ndezur Si Vullkani".

Më datë 14 Dhjetor 2018, Marjol Rrapaj publikon videoklipin "Martohu Sa Jam Gjalle".

Më datë 19 Korrik 2019, Ani Myzeqarja & Marjol Rrapaj publikojnë videoklipin "Fiksimi Im Je Ti".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019