Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mark Gojani
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 30 Tetor 1983
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Mark Gojani është këngëtar i njohur. Mark Gojani vjen nga nje familje ne vjeter muzikore nga baba vllai migjt e dajet.

Më datë 4 Prill 2011, Mark Gojani publikon videoklipin "Nene Shqiptare".

Më datë 27 Tetor 2012, Mark Gojani publikon videoklipin "Puthja E Pare".

Më datë 22 Gusht 2016, Mark Gojani publikon videoklipin "Nera E Shqiptarit".

Më datë 21 Tetor 2017, Mark Gojani publikon videoklipin "I Zoti Shpis".

Më datë 15 Mars 2020, Mark Gojani publikon videoklipin "Femit E Varfer".

Më datë 9 Tetor 2020, Mark & Pranvera Gojani publikojnë videoklipin "Jetimja". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Nexhi Vuniqi. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

I ati i

Pranvera Gojanit


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet