Official Video

Mark Gojani - I Zoti Shpis


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/10/2017

2017-10-21T16:57:43


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Zoti Shpis" kënduar nga Mark Gojani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mark Gojani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mahmut Ferati. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I zoti shpis oo tu rrit nera
gjith me gzim haj haj tu qelt dera

Na ke thirr mos me u korit
besa fort oo je hargjit ee

Pak nga pas ti e ke tradit e
mysafirt me qef me i prit ee

Oo je kallzu edhe ksaj radhe
o nga pak se eshte shpi e madhe

Je hamsimi edhe kanga
izoti shpis o perhajr dasma

x2
Djal e qik u trashigofshi
jet me gzim haj haj gjithmon qofshiMë Shumë Këngë Nga Mark Gojani: