Live Video

Mark Gojani - Kenge Per Agustin Uken


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/12/2018

2018-12-12T15:59:29


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Per Agustin Uken" kënduar nga Mark Gojani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mark Gojani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mark Gojani: