Më mbaj mend (për 1 muaj)

Markel Capo - Si Une Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Nga një fjalë erdhëm ne në jetë
Ajo fjalë, na përket
Tokën, trondit e zemrat ndez
"Të dua", fjala që dhemb

Ëndërron, ëndërron si unë
Buzeqesh ti, më shumë se unë
Fal dashuri më shumë se unë
Botën, ti e sheh si unë

REF.:
Si unë je
E ke një emër
Si unë je
E do ti jetën
Të dy bashkë
Nuk jemi vetëm
Dy emrat tanë
E kanë një zemër

Të shikoj, me një lule ngjan
Buzëqesh ti dhe kur qan
Detin në duar ti e mban
Ëndrrat, sa një oqean.

REF.:
Si unë je
E ke një emër
Si unë je
E do ti jetën
Të dy bashkë
Nuk jemi vetëm
Dy emrat tanë
E kanë një zemër
Markel Capo
Publikimi: 09/12/2017
Muzika: Eriona Rushiti
Teksti: Eriona Rushiti
Orkestrimi: Enis Mullaj


Markel Capo - Si Une
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Une".
3. Video është e këngës "Si Une", por nuk këndohet nga Markel Capo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0