Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marsida Saraçi & Arbër Arapi - Hapa Dashurie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ka nje here te pare
per cdo njeri ne jete
kur nis zemra te rrahe
dhe trupi luan vete.
Nuk them dot asnje fjale
i dehur ne arome.
Me ler vetem nje cast,
me sy te te shijoj.

Eja pak me prane
ti zemren time ta degjosh.
Te ndiesh ritmin tim
me te bashke sonte te vallezosh.

Jo mos me thuaj s'mundesh jo
jo vec shikimet nuk mjaftojne
Provo te me vish prane
zbulo sekretin qe une kam.

Jo, jo mos u drruaj
tani me s'jemi te huaj
ritmi i zemres tende
mua me perpin
Jo,jo mos u druaj
tani me s'jemi te huaj
ti, une trupa tane
tani jemi vec 1.

Caliente, esta noche
con migo siempre aqui.

Sekret ne zemer ke,
provo te ma zbulosh.
Mos thuaj jo "Me fal"
Mos thuaj "Do te shkoj"

Jo mos me thuaj s'mundesh jo
jo vec shikimet nuk mjaftojne
Provo te me vish prane
zbulo sekretin qe une kam.

Jo, jo mos u drruaj
tani me s'jemi te huaj
ritmi i zemres tende
mua me perpin
Jo,jo mos u druaj
tani me s'jemi te huaj
ti, une trupa tane
tani jemi vec 1.Nuk kemi video për këtë këngë.
Marsida Saraçi & Arbër Arapi - Hapa Dashurie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hapa Dashurie".
3. Video është e këngës "Hapa Dashurie", por nuk këndohet nga Marsida Saraçi & Arbër Arapi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Marsida Saraçi:


Komente 0