Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Masakra - Dridhe Si Bass

Teksti i këngës:

Yea, Masakra
ej bitch, shake it
Yea

Ref (x2)
Dridhe si bass, dridhe apet
Kalle me shume, se ka lezet
Bone ma nxet, bone ma nxet
Tunde apet, kur je n'krevet

E marr per dore, e çoj ke hoteli
ja heki do tesha, e kapi per beli
E lagi ka poshte, sa here qe e prek
Dridhet e sillet, kur jam n'krevet
Nata e nxeht dhe ajo gjithashtu
Nuk po e kuptoj çka osht tu menu
Sa here qe flet bon me m'provoku
Bohet so crazy kur osht me mu

Tunde me shume, shkunde me shume
Kalle apet, jepi volum
Dridhe si bass, dridhe me shume
Sonte ska gjume, jo sonte ska gjume
Netët e gjata kane lezet
Sa here jam me ty n'krevet
Trupin ta lagi veç me Xhek [Jack]
T'boj me u dridh sa her qe t'prek

Ref (x2)
Dridhe si bass, dridhe apet
Kalle me shume, se ka lezet
Bone ma nxet, bone ma nxet
Tunde apet, kur je n'krevet

Ska rensi qe mu m'le
ka rensi qe ma le
Zdu me dit ku je kon
Zdu me dit se ku je

Une nuk jam ai tipi qe t'lagi me shampajn
Jo une t'lagi veç ka posht, maroj pune dhe goodbye
Une t'lagi me tekila t'shijoj si limon
tboj me e dridh trupin sa her qe m'kujton
e preki ngadal, ja heki teshat me kujdes
Trupin ja shijoj ne oret e vona dhe n'mengjes
E bon qysh don vet, shume here rrin pa gjume
Çdo nate e kam gati, e shijoj si llokum

Netët e gjata kane lezet
Sa here jame me ty n'krevet
Trupin ta lagi veç me Xhek
T'boj me u dridh sa her qe t'prek

Ref (x2)
Dridhe si bass, dridhe apet
Kalle me shume, se ka lezet
Bone ma nxet, bone ma nxet
Tunde apet, kur je n'krevet

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018