Më mbaj mend (për 1 muaj)


Masar Sinani - Dardha Rrumbullake
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dardha Rrumbullake".
3. Video është e këngës "Dardha Rrumbullake", por nuk këndohet nga Masar Sinani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Masar Sinani - Dardha Rrumbullake  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

24/12/2013

2013-12-24T21:29:52+00:00EPO MERI SHOQET BUBU HAJDE TE RRIM MBAS DARKE
TI MOJ DARDHA. DARDHA MOJ RRUMBULLAKE

EPO MOJ SHKON TE BASHKU NDER NE SABA
TI MOJ DARDHA. DARDHA MOJ RRUMBULLAKE

EPO KUSH TI PUTHI BUBU TY MOJ ATO FAQE
TI MOJ DARDHA. DARDHA MOJ RRUMBULLAKE

EPO SHE QAR DJALI BUBU, DJALI MOJ ME MUSAQE
TI MOJ DARDHA. DARDHA MOJ RRUMBULLAKE

TI MOJ DARDHA. DARDHA MOJ RRUMBULLAKE

HAJDE

EPO MOS TE DUKET BUBU E SHKURT KJO NATE
TI MOJ DARDHA. DARDHA MOJ RRUMBULLAKE

EPO PASKE SHKURT VELLAJIN ORA NE TJETER NATE
TI MOJ DARDHA. DARDHA MOJ RRUMBULLAKE

TI MOJ DARDHA. DARDHA MOJ RRUMBULLAKE


Ky tekst u dërgua nga JETON ZHUTA
Më Shumë Këngë Nga Masar Sinani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë