Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sajmen - London Boyz

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "London Boyz".
3. Video është e këngës "London Boyz", por nuk këndohet nga Sajmen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sajmen - London Boyz  (Feat. Slitta, Flipp & AK)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Slitta

Featuring

Flipp

Featuring

AK

03/10/2020

2020-10-03T18:00:10+00:00[REF. Sajmen:]
Krejt flak e bojna venin
Shqipet e londres ta Q*n sistemin
Ka do qe shkelim murin ta shemim
Se jena London Boyz na e bina trendin

Krejt flak e bojna venin
Shqipet e londres ta Q*n sistemin
Ka do qe shkelim murin ta shemim
London boyz bo...Boyz

[Slitta & Flipp:]
Bardh e zi si Panda, Shqipe i’m from London..
Ku midis dite vin ti fikin dritat sikur aksham..
Vrehen nga distanca, z’verdhen sikur fanta..
Piccadilly Circus per palaço if they want some..

Ç’do jave we shopping in Harrods, Uh..
Shqipe nuk rrina me Faggots, Nah..
Krejt kta rreth meje, they ride for eachother..
Per mu ata vdesin si Pirates, Uh..

My shqipe kujdes se se din ça t’bjen teksti..
I kam un do njerz qe vin ta hekin ty qat vesin..

Ta çojne i selam e me pluma t’pershendesin..
Te dera, te kafja te shpia ta dhezin..

[REF. Sajmen:]
Krejt flak e bojna venin
Shqipet e londres ta Q*n sistemin
Ka do qe shkelim murin ta shemim
Se jena London Boyz na e bina trendin

Krejt flak e bojna venin
Shqipet e londres ta Q*n sistemin
Ka do qe shkelim murin ta shemim
London boyz bo...Boyz

[Sajmen:]
Hala nepet rrug tu dal
Jo n’kom po n’benzo o lal
Tipat si na besom jan t’rrall
nuk ta qajm hallin
Po ta qajm ballin

Se jena london controlla
s’jeni ekip jeni fake o nona
Dikur me kamiona tash, me aviona
Tu lviz neper bot me gjona t’rona

London London boyz
buss dem guns, we dont f**k with no toys..
London London boyz
Real shipez on the block we dont f**k with dem boys...

[AK:]
Aye, big toys, loud noise..
Jena rrit n’block shqipe rude boys..
Bani zhurm kot, jeni real moist..
Sajmen tell them dargie, jena Dope Boyz..

Tell them, we dem..
I kena myll mrena, I can’t see dem..
Tell them, we dem..
I kena myll mrena, I can’t see dem..

Fiki, fiki, fiki..
Nese bon zhurm pussy dritat vi ti fiki..
Gjendja sticky sticky, kur dalim neper city..
Dajt i kena mrapa, yeh I dissapear quickly..

[REF. Sajmen:]
Krejt flak e bojna venin
Shqipet e londres ta Q*n sistemin
Ka do qe shkelim murin ta shemim
Se jena London Boyz na e bina trendin

Krejt flak e bojna venin
Shqipet e londres ta Q*n sistemin
Ka do qe shkelim murin ta shemim
London boyz bo...Boyz


Më Shumë Këngë Nga Sajmen:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet