Më mbaj mend (për 1 muaj)

MatoLale - Flak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  54

Ajo futet nclub
Aty e gjen per i nat
I bo senet krejt vet
Ka fitu simpatizant
Thoba saj o shum e madhe
Un e thirri elefant
Nuk ka nevoj per njeri
Gjith njerzin e hallakat

Ajo ska nevoj per lek
Ndor man nji patek
Jo mos traft me u perzi
O kuku ca ke me hek
Ajo drreqin e fut shishen
Dhe pastaj e nxjerr vet
E keqe kuku me det
Kur e shef ti merr ment

Ajo thoben e con posht-nalt,posht-nalt,posht-nalt
Ajo thoben e con posht-nalt,posht-nalt,posht-nalt,posht
Se ajo esht flak x13
Se ajo esht flak x13

E ka nez flak,plak
Thoben e ka cu posht-nalt
I bo senet per inat,inat
Esht e veshur me dukat,dukat

I gjen mrapa dy-tre veta
I do levizjet e shpejta
Aty ku e zen e enjtja
Jo nuk ka me zon e premtja
Ajo duket si bitcoin
E kto tjerat po duken centa
Canta me LuisViton
Dhe i ka fjalet shum

Emm nji sekond
O grupi o grupi hajde kape kte hajde

Ajo futet nclub
Aty e gjen per i nat
I bo senet krejt vet
Ka fitu simpatizan
Thoba saj o shum e madhe
Un e thirri elefant
Nuk ka nevoj per njeri
Gjith njerzin e hallakat

Ajo thoben e con posht-nalt,posht-nalt,posht-nalt
Ajo thoben e con posht-nalt,posht-nalt,posht-nalt,posht
Se ajo esht flak x13
Se ajo esht flak x13


Ky tekst u dërgua nga GrejsiMatoLale
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/06/2021
Teksti: MatoLale
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Edlir Begolli
Rec.: Edlir Begolli & Blackout Music
Orkestrimi: BrayansbeatsMatoLale - Flak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flak".
3. Video është e këngës "Flak", por nuk këndohet nga MatoLale.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

19

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 1