Më mbaj mend (për 1 muaj)

MatoLale & Ronela Hajati - Papi Chulo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Mato: Nela
Ronela: It’s Matoooooo… aii papi

Mato:
Sonte gjujna pare
Tdali ku tdali
Loqka menemadhe
Plot me fishekzjarre
venja flaken kalle
hajde boje tmadhe
kape futu n’valle
jepi mos e nale

REFRENI
Jepi mos e nale nale nale
Jepi mos e nale nale nale
shtinia flaken kalle kalle kalle
kalle kalle kalle

Shtrojna nji vij
Papi chulo papi papi chulo

Se du me pi
Papi chulo papi papi chulo

Shtrojna nji vij
Papi chulo papi papi chulo

Se du me pi
Papi chulo papi papi chulo

Mato:
madret e buta
bythet e qullta
hala kto kurva manun se u tuta
hekri en tuta
mirsevjen lufta
gjujna me top
se un jom mato gruda
se gjuj rram papam
krejt kto femra lek haram
shpirtin e zi TALEBAN
shoku narkoman
malli esh nis nautobahn
ato bojn kot kur gje skan

Ronela:
Coming pare
Syt e kuq si me kon ferrariiiii
Ton kjo cik si sherbet a spe njeh
Zoni sa tnihet trupi po m’dridhet
Bandita bandita
Krejt ktu hyn tripa
Zemer nga je nis kur ta bona me drita
Po ma con flak
Krejt durt me zinxhira
A je tu kuptu se ske pas ma tmira

Mato:
Sonte gjujna pare
Dale ku dale
Loqka menemadhe
Plot me fishekzjarre
venja flaken kalle
hajde boje tmadhe
kape futu n’valle
jepi mos e nale

Matolale:

Jepi mos e nale nale nale
Jepi mos e nale nale nale
qitja flaken kalle kalle kalle
kalle kalle kalle

Mato:
1 sekond 1 sekond
O grupi o grupi
Shum i fojt ëëëë?

Refreni:

Shtrojna nji vij
Papi chulo papi papi chulo

Se du me pi
Papi chulo papi papi chulo

Shtronja nji vij
Papi chulo papi papi chulo

Se du me pi
Papi chulo papi papi chulo


Ky tekst u dërgua nga Ana dhe JaniMatoLale & Ronela Hajati
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/06/2022
Teksti: MatoLale
Orkestrimi: Edlir Begolli
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Edlir Begolli


MatoLale & Ronela Hajati - Papi Chulo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Papi Chulo".
3. Video është e këngës "Papi Chulo", por nuk këndohet nga MatoLale & Ronela Hajati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 0