Më mbaj mend (për 1 muaj)

MatoLale & Trannos - Bounce Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  14

Hala p**** nones po e sheh
K**** tash a pe sheh
Jo nuk bin n'tok ky gangsterri se ka titullin skenderbe
Nuk ka llafe llafe boshe
Pika t'bardha boçe
Mes Tironës jo n'qoshe
Luje bythen ti kodoshe
Vje me shoqe qoshe tone goxhe t'bardha si sioniore
Un luj koqe noqe t'kapi shoqet neser Mato se njeh
Kapi ti gjith sonte shotsin shtronte leket banga si nxe
Telefon me kongt e tij kushtonte lidhje me blete
Jo kengtar ka si tbardh tu bo lek edhe dollar
Muzika mos tkishte ardh kisha shit 1 ton me t'bardh
Zoti falem gjon e gjall ke lon gjall nji legjendar
Kto dun me m'kap prej k*** amo e kam mulu me ar

T-T-Tani Bounce
Baby Bounce
Sdun me mkalu
Se kan shans
Dridhe thoben
Gjuj pistole
Paw paw myti kto falls
Ha hahaa Qesha prap
Ha ha per inat
Ha haa je shah mat
Ha ha jam afatgjat

Tranoss

Από Λιόσια Τίρανα
Οι έξι πινακίδες έχω από Βουλγαρία
Φώτα πάνω μου
Πουλάμε ντρόγκια πίσω στα στενά
Έχω πίσω στη καρότσα δέκα τέσσερα μουνια
High lifestyle hotel δεν είμαι κιριλε
Άιντε άιντε σκάμε fresh
Δίπλω [?] bmw
Στη πισίνα με πουτάνες δεν σηκώνω τις [?]
Θέλω βίλα για το πάρτυ και σαμπάνιες πολλές
Κάνε μου χορώ να μπω-μπω
Κοίτα πως σκάμε το χόρτο
Κοίτα πως πίνω από τη coco
Είναι λευκή σαν το Μαρόκο
Κοίτα πως κάνουμε το σαματα
Βαράει δυνατά και ούτε δεν σταματά
Ξέρω από δρόμο και όχι από γράμματα
Ξέρω παρανομίες και καθάρματα

T-T-Tani Bounce
Baby Bounce
Sdun me mkalu
Se kan shans
Dridhe thoben
Gjuj pistole
Paw paw myti kto falls
Ha hahaa Qesha prap
Ha ha per inat
Ha haa je shah mat
Ha ha jam afatgjat

MatoLale & Trannos
Eh ca bone eh ca bone?
Vij me cuna prej Tirone
Ti je bi**h jo AlCapone
Kile s'ke dhe kile's bone
Yo ca bone ey ca bone
Blica, blica prej ksaj zone
Ftyra mdel edhe n'shpi tone
Sun i nxo kto dhipa none
MatoLale
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/07/2022
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Edlir Begolli
Orkestrimi: Young Klik & Blacky
Teksti: Matolale & TrannosMatoLale & Trannos - Bounce
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bounce".
3. Video është e këngës "Bounce", por nuk këndohet nga MatoLale & Trannos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 0