Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maya Alickaj - Fustanverdha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21

Ref(2)
Hajde moj hajde fustanverdha
Tashe mora te genje ja
Jo jo se po gjeta ato
I ziu me qaj me lot

2
Kur veje nur gjej ne dua
mi njor ma gjurmet e tua
mi njor ma gjurmet e tua
sec me je krua me dua

Ref2
hajde moj hajde fustanverdha
tashe moja ta geneja
jo jo se po gjeta ato
i ziu me qaj me lot

2
bere ty sec me prish te fuori
gjashte mire ja me syri
gjashte mire ja ke syri
biemi nji shokak se njini

Ref2
hajde dhe hajde fustanverdha
tashe mora te genje ja
jo jo se te gjeta ato
i ziu me qaj me lot

2
fustanverdha ik me tutje
te be isha rreth me supe
te be isha rreth me supe
era mera menxulupe

Ref(4)
hajde moj hajde fustanverdha
tashe mora te genje ja
jo jo se po gjeta ato
I ZIU ME QAJ ME LOT


Ky tekst u dërgua nga Fustanverdha

Maya Alickaj - Fustanverdha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fustanverdha".
3. Video është e këngës "Fustanverdha", por nuk këndohet nga Maya Alickaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:


Komente 0