Më mbaj mend (për 1 muaj)


Maya Alickaj - Marika

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Marika".
3. Video është e këngës "Marika", por nuk këndohet nga Maya Alickaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Maya Alickaj - Marika  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  16

Këngë e albumit:

"Fustani"

Këngë e albumit:

"Kendojme Se Bashku"

Këngë e albumit:

"Lege Lege"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Marika moj
aman,aman
ehheeeeee ooooooo
E te kam shpirt
e te kam xhan

Marika moj e dashuro
ku je ku kishe vajtur o

Marika moj e dashuro
ku je ku kishe vajtur o

Ku je ku kishe vajtur o
Marika moj e dashuro oo

Me thane se ti pije duhan
jo jo jo qafsha mamane

Me thane se ti pije duhan
jo jo jo qafsha mamane

E nuk kam pire more duhan
jo jo jo qafsha mamane

E nuk kam pire more duhan
jo jo jo qafsha mamane

Me thane se ti pije raki
jo jo jo per perendi

Me than se ti pije raki
jo jo jo per perendi

E nuk kam pire more raki
jo jo jo per perendi

E nuk kam pire more raki
jo jo jo per perendi

U plaka une fuqia ra
fajin e ke ti o maskara

U plaka une fuqia ra
fajin e ke ti o maskara

Fajin e ke ti o maskara
u plaka une fuqia ra

Fajin e ke ti o maskara
u plaka une fuqia ra aa


Ky tekst u dërgua nga Eni Las.
Më Shumë Këngë Nga Maya Alickaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet