Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Mc-Atlantis - Zemer Shqiptare (Remix)  (Feat. Dj Enno, Eminem, Warboss, I Panjohuri & Mc Dinny)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/03/2010

2010-03-11T18:42:33

Featuring

Eminem

Featuring

I Panjohuri

Featuring

Mc DinnyKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemer Shqiptare (Remix)" kënduar nga Mc-Atlantis.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mc-Atlantis: